Profesjonalne biuro rachunkowe

 

Biuro Rachunkowe PLATINUS.PL działa od 2005 roku. Powstało w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na rynku mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na profesjonalne usługi księgowe. Firmę tworzą księgowi z wieloletnim doświadczeniem w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych.

 

Nasze kwalifikacje potwierdza licencja Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych. Dodatkowo zabezpieczamy naszych klientów  zawierając dobrowolne ubezpieczenie nadwyżkowe na wykonywanie usług księgowych, kadrowych i płacowych. Jeszcze nigdy nie byliśmy zmuszeni do skorzystania z posiadanych ubezpieczeń.

Nasz cel

Naszym celem jest odciążenie klientów poprzez oferowanie kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej. Dbamy o powierzone nam finanse w taki sposób, aby nasi klienci mieli więcej czasu na zajęcie się własną firmą. Nasza oferta zapewnia profesjonalne usługi za przystępną cenę.

Pomagamy i doradzamy - kompleksowe doradztwo księgowe

Wiemy, jak wiele problemów i pytań na co dzień mają przedsiębiorcy z zakresu księgowości, podatków czy kadr. Firmom i osobom rozpoczynającym działalność pomagamy w stawianiu pierwszych kroków w świecie biznesu. Doradzamy jak zorganizować prowadzenie firmy, zoptymalizować zobowiązania podatkowe oraz wybrać źródła finansowania.

Jesteśmy zawsze dostępni 

Nasi klienci mogą kontaktować się z nami w dogodny sposób - osobiście, mailowo i telefonicznie. Jednocześnie szanując Państwa czas, ograniczamy kontakt z naszej strony do niezbędnego minimum.

Nowoczesne technologie 

W codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze  rozwiązania techniczne z zakresu informatyki. Nasze systemy są na bieżąco aktualizowane i dostosowane do wprowadzanych zmian w prawie. W ramach umowy oddajemy do dyspozycji klientów program do wystawiania faktur i elektroniczne archiwum dokumentów. Program jest dostępny z każdego urządzenia podłączonego do internetu 24/7. Za pośrednictwem programu klienci otrzymają od nas wszystkie potrzebne dane i zestawienia w postaci elektronicznej.

Dbamy o bezpieczeństwo danych i informacji

Wszelkie otrzymane od klienta informacje i dokumenty są poufne. Pracownicy są przeszkoleni z zasad postępowania z danymi prawnie chronionymi i mają dostęp do dokumentacji klientów według nadanych uprawnień.

 

Dane elektroniczne zgodnie z wymogami prawa są przechowywane w Polsce w nowoczesnym i certyfikowanym (m.in. ISO/IEC 27001:2005) centrum danych spełniającym najwyższe normy bezpieczeństwa np. szyfrowanie danych za pomocą algorytmu szyfrującego AES 256 bit oraz szyfrowanie przesyłu danych przy wykorzystaniu protokołu SSL 128 bit wykorzystywanego w komunikacji z serwisami bankowości internetowej.

 

Biuro polecane przez iKsiegowosc24
Zobacz nas w portalu

 

Fakturuj bezpłatnie z Comarch ERP XT

 

 

Gwarancja bezpieczeństwa danych z Comarch IBARD Backup

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Biuro obsługi klienta: 

 

ul. Bronowska 58 I piętro 
03-995 Warszawa 

 

Tel.: +48 664 496 913
Tel.: +48 22 615 82 79
Fax: +48 22 244 25 04

 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.